Головне меню
Корисні посилання
 
Міністерство освіти і науки України

 
Єдина державна електронна база з питань освіти

 
Онлайн ресурс для пошуку роботи

 

Консультпункт ПОІППО / Про консультпункт

КОНСУЛЬТАТИВНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПОІППО при КПК

Консультаційно-методичний центр Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського при Кременчуцькому педагогічному коледжі (училищі) був створений у 2003 році. Загальне керівництво організацією роботи в КМЦ здійснює методист ПОІППО Бобер Ілона Михайлівна. КМЦ – єдиний підрозділ ПОІППО, який забезпечує підвищення кваліфікації педагогічних працівників різних категорій південного регіону області (м. Горішні Плавні, Глобинський, Козельщинський, Кобеляцький, Кременчуцький, Семенівський, Хорольський райони). Метою створення такого центру був соціальний захист педагогічних працівників та економія коштів. Читають лекції та проводять практичні заняття наукові працівники й методисти ПОІППО, ПНПУ ім. В.Г. Короленка, викладачі педагогічного коледжу та волонтер-носій англійської мови «Корпусу Миру».


Проведення лекційних і практичних занять на курсах підвищення кваліфікації

Із метою ознайомлення з діяльністю, із профорієнтаційною роботою навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» - підрозділу ПОІППО та педколеджу – ряд занять на курсах підвищення кваліфікації проводять на його базі.

Навчальні заняття на базі НОК «Ерудит»

У 2016 році для викладачів коледжу, які викладають декілька предметів, були організовані й проведені проблемні курси підвищення кваліфікації. У результаті, 47 осіб отримали свідоцтва про підвищення свого методичного рівня.

Проблемні курси викладачів КПК

Виконання практичної складової навчально-тематичних планів забезпечують навчальні заклади м. Кременчука та Горішніх Плавнів. Результативній співпраці консультаційно-методичного центру ПОІППО, Кременчуцького міського науково-методичного центру, міського методичного кабінету Горішніх Плавнів, адміністрації та педагогічних кадрів навчальних закладів міста дали високу оцінку слухачі курсів підвищення кваліфікації. У 2018 році на базі ОТГ планується проведення також педагогічної практики для слухачів категорій «Вихователі ДНЗ» і «Учителі початкових класів».

Педагогічна практика на базі ДНЗ.

На базі коледжу ПОІППО проводить конференції, семінари, тренінги, на які залучають також і слухачів курсів підвищення кваліфікації. Практичну підготовку та організаційний супровід науково-практичних конференцій та інших заходів проводять співробітники консультаційно-методичного центру.

Науково-практична конференція «Навчання читання дітей дошкільного віку за системою Л. Шелестової»

Семінар «Використання ІКТ під час формування екологічних знань у дітей»

Обмін досвідом під час проведення конференцій – крок для підвищення професійної майстерності педагогів.

Конференції з обміну досвідом